Voorjaarscompetitie 2020

Klik op de blauwe tekst om de indeling in de betreffende poule te zien.  
(Uiteraard kloppen de speeldata niet meer.)

dinsdag

Hartel 1 Hartel 2
3e klasse 3e klasse
4xDD 4xDD
Mieke van der Logt (c) Gerda de Bruijn (c)
Edith Stoel Marrie van Rijst
Gina van der Hor Elly van Steenis
Wil van Es Rita de Brij
Tineke van Kranenburg  


vrijdagavond

Hartel 1 Hartel 2 Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1
Hoofdklasse 2e klasse Hoofdklasse 3e klasse 4e klasse 4e klasse
4xHD 17+ 4xHD 17+ 4xDD 17+ 4xDD 17+ 4x DD 17+ GD 17+
Martijn Versteeg (c) Marcel Boertje (c) Mirjam Meijer (c) Yvonne Spronk (c) Roeli Boers (c) Titia Stolker (c)
André van Noort Peter Bellaard Anja Bussem Özlem Saginc Kim de Wolf Fiep van Velzen
Bryan v. Steenis Bert de Winter Caroline v.d. Knijff Natasja Metzelaar Elly v. Steenis Henk van Velzen
Ralph Numeijer Hans Mijnans Ingrid Luteijn Kim Lagerwerf Monique v.d. Linden Frank Meijer
Roland v.d. Bos Walter Dornstedt Mariëtte Bouman Sylvia Weber Jennifer Kooij Wim Boensma
Menno Leening   Korien den Dulk   Yvonne Koopmans Larissa van Gogh


zaterdag

Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1 Hartel 1 Hartel 2
1e klasse 3e klasse 5e klasse 1e klasse 4e klasse 4e klasse
Heren 17+ Heren 17+ Heren 17+ D17+ GD 17+ GD 17+
Marcel Grootveld (c) Mark van Iddekinge (c) Wesley Louter (c) Ilse van Rossum (c) Orlando Hardjodikromo (c) Ger de Bruijn (c)
Nico Breederland Raimond v.d. Waag Robin van 't Hoofd Nienke Venema Erik Bos Gerda de Bruijn 
Bob de Jong Bart Pinxter Jordi van 't Hoofd Linda Zoeter Saskia Bravenboer Henk Prinsen
Tim Lankhaar Michel v.d. Waag Andrew Koppelle Marion van de Graaf Diolon van de Weijdeven Gina v.d. Hor
Steven Recourt Jan-Willem Vonk   Stéphanie van Rixoort Cora van Drongelen Jan Gouw
Jan Willem Mijnans Marvin Boensma   Leonie van der Logt   Lia Verhulp

 

Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3
HD 17+ HD 17+ HD 17+ Gemengd 17+ Gemengd 17+ Gemengd 17+
1e klasse 3e klasse 3e klasse 3e klasse 3e klasse 4e klasse
Lennart Koudijzer (c) Huub Wisse (c) Jan Koudijzer (c) Gaby Hardjodikromo (c) Mariska Schijf (c) Elaine de Vos (c)
Wouter Struijk Marko Ouwens Wim Muit Stephanie Grootveld Suzanne Rijkuiter Carolien Alleblas
Paul Zoeter Aad Smits Harry Verhulp Michael Muit Désiree v.d. Spoel Axel v.d. Berg
Remco Harmsen Dick de Jong Joop Noordsij Carly van Pietersom Peter v.d. Heijden Martin Ortgiess
Patrick Kuijper   Wim Edenburg Jasper v.d. Waag Vincent Schijf Marco Tolenaars
      Danny v.d. Berg Orlando Luidens  

 

zondag

Hartel 1 Hartel 1 Hartel 1 rood 2 rood 2 oranje 2 oranje 2
gemengd 10 t/m 12 jr gem. 13 t/m 17 jr



periode 1
afd. 62

 

periode 2
afd. 147
periode 1
afd. 169
periode 2
afd. 342
7e klasse groen 2 2e klasse Jodi Boers Jodi Boers Ella Kruit Ella Kruit
Tess Bastemeijer (c) Leroy Edenburg Jim Bouman (c) Jill Hanson Jill Hanson Lieve Recourt Lieve Recourt
Bob Bastemeijer Valerio Montero de Ruiter Fiorenzo Suchett-Kaye Dominiek de Kleijn Dominiek de Kleijn Nikki van Snek Nikki van Snek
Bryan Sandifort Sem van Doorn (c) Merijn Coenders Tessa van Zanten Tessa van Zanten Evy Schijf Evy Schijf
Quinty Schutte Sterre van Snek Ivar Groeneweg     Yenna v.d. Lee Yenna v.d. Lee
Dex Groeneweg   Isabella Montero de Ruiter     Joy v.d. Lee Joy v.d. Lee
Mandy Hardjodikromo   Melissa Edenburg     Noah Muijs van de Moer Noah Muijs van de Moer
    Kristie van Leersum