Overzicht competitie najaar alle teams

28 augustus 2021


In bijgaand excel overzicht (helemaal onderaan deze pagina, en let op: er zijn meerdere tabbladen)  vind je de baanverdelingen bij de thuiswedstrijden en de teambijdragen.
Deze dienen (bij de seniorenteams) te worden voldaan op de captainsavond, waarvoor de captains een uitnodiging krijgen. 
Tevens zullen dan alle blikken ballen worden uitgereikt, die gedurende de gehele competitie nodig zijn. 

Als je op de blauwe link klikt kun je voor elk team de poule-indeling zien en waar je elke speeldag speelt en hoe laat. 

We wensen iedereen een leuke competitie toe!

Onze teams: 

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
3e klasse (gem. 15,33) - DE HARTEL 1
Mieke van der Logt (V, 14165430)
Elly van Steenis-van Beek (V, 19940149)
Marrie van Rijst (V, 11859385)
Gerda de Bruijn (V, 11990759) captain
Rita de Brij (V, 11377739)
Edith Stoel (V, 13089080)
Tineke van Kranenburg (V, 27975207)
Wil van Es-Plaisier (V, 12422584)
Gina van der Hor (V, 13089056)
Clazien Tchang-Haazen (V, 13880047)

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
2e klasse (gem. 14,71) - DE HARTEL 1
Marcel Boertje (M, 11138602) captain
Bert de Winter (M, 12355186)
Hans Mijnans (M, 12074381)
Peter Bellaard (M, 12853631)
Walter Dornstedt (M, 11803258)
3e klasse (gem. 15,96) - DE HARTEL 2
Conor Hageman (M, 36862819) captain
Robin Hoogenstrijd (M, 23236914)
Chris van der Ree (M, 36871125)
Frank de Vlieger (M, 36871117)
Sergio Andreas (M, 36885312)
Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
3e klasse (gem. 15,49) - DE HARTEL 1
Yvonne Spronk (V, 30629314) captain
Kim Lagerwerf (V, 30361478)
Özlem Saginc (V, 30139813)
Natasja Metzelaar (V, 30496381)
Figen Guvenli (V, 31107966)
Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
4e klasse (gem. 16,38) - DE HARTEL 1
Wim Boensma (M, 31054854) captain
Fiep van Velzen (V, 29413435)
Henk van Velzen (M, 30197988)
Titia Stolker (V, 29409969)
4e klasse (gem. 16,38) - DE HARTEL 2
Monique van der Linden (V, 31126766) captain
Kim de Wolf - Beukers (V, 30657563)
Roeli Boers (V, 30629268)
Yvonne Koopmans (V, 35219610)
Jurre de Wolf (M, 30669553)
Robin van het Hoofd (M, 31241115)
Marcel van Meggelen (M, 35219599)

Heren Dubbel 17+ Zaterdag
3e klasse (gem. 14,90) - DE HARTEL 1
Aad Smits (M, 12873713) captain
Raymond Janssen (M, 23840145)
Marko Ouwens (M, 13968009)
Huub Wisse (M, 11139706)
3e klasse (gem. 14,90) - DE HARTEL 2
Jan Koudijzer (M, 17737567) captain
Wim Edenburg (M, 18856365)
Harry Verhulp (M, 17891329)
Marcel Rosbergen (M, 23653027)
Heren 17+ Zaterdag (NH+ZH)
1e klasse (gem. 7,78) - DE HARTEL 1
Marcel Grootveld (M, 11138904) captain
Bob de Jong (M, 13992783)
Jan Willem Mijnans (M, 11298529)
Steven Recourt (M, 11139293)
Tim Lankhaar (M, 12985074)
5e klasse (gem. 16,10) - DE HARTEL 2
Martin Harder (M, 35769386) captain
Bob van der Loos (M, 26866951)
Robin van het Hoofd (M, 31241115)
Jordi van het Hoofd (M, 31241050)
Bjorn Harder (M, 35769378)
Andrew Koppelle (M, 23116781)
Wesley Louter (M, 23255013)
Wim Boensma (M, 31054854)
Frank Meijer (M, 13647814)
Ben Versteeg (M, 37240811)
Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag
4e klasse (gem. 15,51) - DE HARTEL 1
Orlando Hardjodikromo (M, 28365593) captain
Erik Bos (M, 12825085)
Cora van Drongelen (V, 29115973)
Diolon van de Weijdeven (V, 28418204)
Saskia Bravenboer (V, 26103729)
Gemengd 17+ Zaterdag
3e klasse (gem. 13,76) - DE HARTEL 1
Gaby Hardjodikromo (V, 26379600) captain
Stephanie Grootveld (V, 24993530)
Carly van Pietersom (V, 27144445)
Danny van den Berg (M, 21423938)
Michael Muit (M, 26786036)
Renzo van Snek (M, 23883243)
3e klasse (gem. 13,76) - DE HARTEL 2
Mariska Schijf (V, 14519593) captain
Orlando Luidens (M, 29384818)
Peter van der Heijden (M, 29469759)
Vincent Schijf (M, 21392609)
Suzanne Rijkuiter (V, 12575496)
Désiree van der Spoel (V, 14178702)

Gemengd 17+ Zondag
3e klasse (gem. 16,07) - DE HARTEL 1
Tess Bastemeijer (V, 27519414) captain
Mandy Hardjodikromo (V, 27586839)
Quinty Schutte (V, 26850478)
Bob Bastemeijer (M, 26673770)
Dex Groeneweg (M, 26150956)
Bryan Sandifort (M, 28256476)
Hartel 1, rood 1
Amy Vloo
Fay Muijs van de Moer
Isa de Jong
Tessa van Zanten
Dane Goedkoop
Dominiek de Kleijn
Hartel 1, oranje 2
Tess de Ruiter
Jodi Boers
Nova de Brij
Madison Oosterhoff
Groen 10 t/m 12 jaar Zondag
Groen 2 (beginnende/licht gevorderde spelers) - DE HARTEL 1
Nikki van Snek (V, 31901972)
Joy van der Lee (V, 35378344)
Yenna van der Lee (V, 35378387)
Evy Schijf (V, 31567320)
Jill Hanson (V, 35264918) captain
Esmée van der Veen (V, 37170317)
Lieve Recourt (V, 31651127)
Groen 2 (beginnende/licht gevorderde spelers) - DE HARTEL 2
Demian de Bruijn (M, 36923079)
Timo Eikelenboom (M, 36328774)
Noah Muijs van de Moer (M, 35220430) captain
Elijah van Gils (M, 36054429)
Pepijn Elshout (M, 36875589)
Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
4e klasse (Beginners) - DE HARTEL 1
Sem van Doorn (M, 31213324) 
Valerio Montero de Ruiter (M, 31006620)
Leroy Edenburg (M, 30940508)
Madelin Vrijma (V, 36625841)
Luna de Jong (V, 36700924)
Cansu Kirlioglu (V, 30629209)
Sterre van Snek (V, 36114103) captain
Eva Verver (V, 35179163)




2021 Overzicht teams uit-thuis per speeldag met baanverdeling.xlsx

Nieuwscategorieën Competitie