Competitieteams najaar

30 juni 2020


Zodra de poule-indelingen bekend zijn voegen we daarvan de links toe aan onderstaande teams. 

Tenniskids ROOD en ORANJE
speeldagen: 6, 13, 20, 27 september en 4 oktober
inhaaldagen: 11, 18 oktober en 1 november

Teams: 

ROOD 2 ROOD 2 Oranje 1 Oranje 2
Hartel 1   Hartel 2 Hartel 1 Hartel 1
Jodi Boers Nora van Deursen Ella Kruit Jill Hanson
Dominiek de Kleijn Thomas van der Perk Joy van der Lee Elijah van Gils
Tessa van Zanten Jinthe Snel Yenna van der Lee Noah Muijs van de Moer
Amy Vloo Dane Goedkoop Lieve Recourt  
  Madison Oosterhoff Nikki van Snek  
    Evy Schijf  


Tenniskids GROEN
speeldagen: 6, 13, 20, 27 september en 4, 11, 18 oktober
inhaaldagen: 1, 8, 15 november

Junioren en senioren zondag
speeldagen: 13, 20, 27 september en 4, 11, 18 en 25 oktober
inhaaldagen: 1, 8, 15 november

Teams:

Groen 2 gemengd 13 t/m 17, 2e klasse gemengd senioren, 7e klasse
Hartel 1 Hartel 1 Hartel 1
Valerio Montero de Ruiter Melissa Edenburg Tess Bastemeijer (c)
Cansu Kirioglu Jim Bouman Bob Bastemeijer
Leroy Edenburg Fiorenzo Suchett-Kaye Mandy Hardjodikromo
Sterre van Snek Merijn Coenders Quinty Schutte
Timo Eikelenboom Kristie van Leersum Bryan Sandifort
Eva Verver Ivar Groeneweg Dex Groeneweg


Dinsdag dames
speeldagen: 8, 15, 22, 29 september en 6, 13, 20 oktober
inhaaldagen: 27 oktober, 3, 10 november

Teams: 

Hartel 1 Hartel 2
3e klasse 3e klasse
Mieke van der Logt (c) Gerda de Bruijn (c)
Wil van Es Marrie van Rijst
Gina van der Hor Rita de Brij
Edith Stoel Elly van Steenis
Tineke van Kranenburg  


Vrijdagavond

speeldagen: 11, 18, 25 september en 2, 9, 16 en 23 oktober
inhaaldagen: 30 oktober, 6, 13 november

Teams:

HD17+  HD17+ DD17+ GD 17+ GD 17+
Hoodklasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse 4e klasse
Hartel 1 Hartel 2 Hartel 1 Hartel 1 Hartel 2
Roland van de Bosch  Marcel Boertje (c) Natasja Metzelaar Henk van Velzen Jurre de Wolf (c)
Menno Leening Walter Dornstedt Kim Lagerwerf Fiep van Velzen Kim de Wolf
Martijn Versteeg Peter Bellaard Özlem Saginc Titia Stolker (c) Robin van het Hoofd
André van Noort Hans Mijnans Figen Güvenli Wim Boensma Jordi van het Hoofd
Ralph Numeijer Bert de Winter Sylvia Weber Frank Meijer Roeli Boers
Bryan van Steenis (c)   Yvonne Spronk (c)   Monique van der Linden
        Yvonne Koopmans


Zaterdag
speeldagen: 12, 19, 26 september en 3, 10, 17 en 24 oktober
inhaaldagen: 31 oktober, 7 en 14 november

Teams:

Heren 17+ Heren 17+ Heren 17+ Dames 17+ HD 17+ HD 17+
1e klasse 3e klasse 5e klasse 1e klasse 1e klasse 3e klasse
Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1 Hartel 1 Hartel 2
Nico Breederland Raimond v.d. Waag Robin van het Hoofd Ilse van Rossum (c) Paul Zoeter Wim Muit
Marcel Grootveld (c) Marvin Boensma Jordi van het Hoofd Marion v.d. Graaf Wouter Struijk Harry Verhulp
Steven Recourt Mark v. Iddekinge (c) Wesley Louter (c) Leonie v.d. Logt Patrick Kuijper Wim Edenburg
Tim Lankhaar Bart Pinxter Andrew Koppelle Nienke Venema Remco Harmsen Jan Koudijzer (c)
J.W. Mijnans Michel v.d. Waag   Linda Zoeter Lennart Koudijzer (c) Joop Noordsij
Bob de Jong Jan-Willem Vonk   Stéphanie v. Rixoort    
HD 50+ GD 17+ GD 17+ Gemengd 17+ Gemengd 17+ Gemengd 17+
3e klasse 4e klasse 4e klasse 3e klasse 3e klasse 4e klasse
Hartel 1 Hartel 1 Hartel 2 Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3
Huub Wisse (c) Erik Bos Ger de Bruijn (c) Stephanie Grootveld Suzanne Ruikuiter Elaine de Vos (c)
Marko Ouwens Saskia Bravenboer Gerda de Bruijn Carly van Pietersom Désiree v.d. Spoel Martine Moonen
Dick de Jong Cora van Drongelen Jan Gouw Michael Muit Vincent Schijf Carolien Alleblas
Aad Smits Diolon v.d. Weijdeven Henk Prinsen Danny v.d. Berg Orlando Luidens Marco Tolenaars
  Orlando Hardjodikromo (c) Gina van der Hor Gaby Hardjodikoromo (c) Peter v.d. Heijden Axel v.d. Berg
    Lia Verhulp Renzo v. Snek Mariska Schijf (c) Martin Ortgiess


We wensen al onze teams alvast een sportieve en leuke competitie toe !

Nieuwscategorieën