Voorjaarscompetitie 2020

Zodra de indelingen in de poules bekend zijn, zal deze informatie worden toegevoegd. 

dinsdag

Hartel 1 Hartel 2
3e klasse 3e klasse
4xDD 4xDD
Mieke van der Logt (c) Gerda de Bruijn (c)
Edith Stoel Marrie van Rijst
Ginan van der Hor Elly van Steenis
Wil van Es Rita de Brij
Tineke van Kranenburg  


vrijdagavond

Hartel 1 Hartel 2 Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1
Hoofdklasse 2e klasse Hoofdklasse 3e klasse 4e klasse 4e klasse
4xHD 17+ 4xHD 17+ 4xDD 17+ 4xDD 17+ 4x DD 17+ GD 17+
Martijn Versteeg (c) Marcel Boertje (c) Mirjam Meijer (c) Yvonne Spronk (c) Roeli Boers (c) Titia Stolker (c)
André van Noort Peter Bellaard Anja Bussem Özlem Saginc Kim de Wolf Fiep van Velzen
Bryan v. Steenis Bert de Winter Caroline v.d. Knijff Natasja Metzelaar Elly v. Steenis Henk van Velzen
Ralph Numeijer Hans Mijnans Ingrid Luteijn Kim Lagerwerf Monique v.d. Linden Frank Meijer
Roland v.d. Bos Walter Dornstedt Mariëtte Bouman Sylvia Weber Jennifer Kooij Wim Boensma
Menno Leening   Stéphanie v. Rixoort   Yvonne Koopmans Larissa van Gogh
    Korien den Dulk      


zaterdag

Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1 Hartel 1 Hartel 2
1e klasse 3e klasse 5e klasse 1e klasse 4e klasse 4e klasse
Heren 17+ Heren 17+ Heren 17+ DD 17+ GD 17+ GD 17+
Marcel Grootveld (c) Mark van Iddekinge (c) Wesley Louter (c) Ilse van Rossum (c) Orlando Hardjodikromo (c) Ger de Bruijn (c)
Nico Breederland Raimond v.d. Waag Robin van 't Hoofd Nienke Venema Erik Bos Gerda de Bruijn 
Bob de Jong Bart Pinxter Jordi van 't Hoofd Linda Zoeter Saskia Bravenboer Henk Prinsen
Tim Lankhaar Michel v.d. Waag Andrew Koppelle Marion van de Graaf Diolon van de Weijdeven Gina v.d. Hor
Steven Recourt Jan-Willem Vonk   Stéphanie van Rixoort Cora van Drongelen Jan Gouw
Jan Willem Mijnans Marvin Boensma   Leonie van der Logt   Lia Verhulp

 

Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3 Hartel 1 Hartel 2 Hartel 3
HD 17+ HD 17+ HD 17+ Gemengd 17+ Gemengd 17+ Gemengd 17+
1e klasse 3e klasse 3e klasse 3e klasse 3e klasse 4e klasse
Lennart Koudijzer (c) Huub Wisse (c) Jan Koudijzer (c) Gaby Hardjodikromo (c) Mariska Schijf (c) Elaine de Vos (c)
Wouter Struijk Marko Ouwens Wim Muit Stephanie Grootveld Suzanne Rijkuiter Carolien Alleblas
Paul Zoeter Aad Smits Harry Verhulp Michael Muit Désiree v.d. Spoel Axel v.d. Berg
Remco Harmsen Dick de Jong Joop Noordsij Carly van Pietersom Peter v.d. Heijden Martin Ortgiess
Patrick Kuijper   Wim Edenburg Jasper v.d. Waag Vincent Schijf Marco Tolenaars
      Danny v.d. Berg Orlando Luidens  

 

zondag

Hartel 1 Hartel 1 Hartel 1    
gemengd 10 t/m 12 jr gemengd 13 t/m 17 jr    
7e klasse groen 2 2e klasse rood 2 oranje 2
Tess Bastemeijer (c) Leroy Edenburg Jim Bouman Jill Hanson Ella Kruit
Bob Bastemeijer Valerio Montero de Ruiter Fiorenzo Suchett-Kaye Dominiek de Kleijn Lieve Recourt
Bryan Sandifort Sem van Doorn Merijn Coenders Tessa van Zanten Nikki van Snek
Quinty Schutte Sterre van Snek Ivar Groeneweg Jodi Boers Evy Schijf
Dex Groeneweg   Isabella Montero de Ruiter   Yenna v.d. Lee
Mandy Hardjodikromo   Melissa Edenburg   Joy v.d. Lee
    Kristie van Leersum   Noah Muijs van de Moer

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 181 612 909

Tennispark 't Kleine Bos

Voorweg 2
3202 LC Spijkenisse