Competitieteams senioren voorjaar 2019

Alle competitie-speelschema's vindt u bij https://mijnknltb.toernooi.nl/leagues
Daar dienen tevens de uitslagen te worden ingevuld.

Onze teams : 

Dinsdagcompetitie 

Hartel 1, Dames dubbel 3e klasse klasse
Mieke van der Logt  (C)
Clazien Tchang
Wil van Es
Gina van der Hor
Tineke van Kranenburg

Hartel 2, Dames dubbel 3e klasse
Gerda de Bruijn (C)
Marrie van Rijst
Ina Broere
Sari Ris
Rita de Brij
Elly van Steenis

Vrijdagavondcompetitie

Hartel 1, Heren Dubbel 17+  Hoofdklasse
Martijn Versteeg (C)
Ralph Numeijer
Bryan van Steenis
Roland van de Bosch
Menno LeeninG
André van Noort

Hartel 2, Heren dubbel 17+ 1e klasse
Marcel Boertje (C)
Hans Mijnans
Bert de Winter
Peter Bellaard
Walter Dornstedt

Hartel 1, Dames Dubbel 17+ Hoofdklasse
Mirjam Meijer (C)
Ingrid Luteijn
Caroline van der Knijff
Anja Bussem
Mariëtte Bouman
Korien den Dulk

Hartel 2, Dames dubbel 17+  3e klasse
Yvonne Spronk (C)
Özlem Saginc
Figen Guvenli
Kim Lagerwerf
Natasja Metzelaar
Sylvia Weber

Hartel 3, Dames dubbel 17+ 4e klasse
Jennifer Kooij (C)
Roeli Boers
Kim de Wolf
Monique van der Linden
Elly van Steenis

Hartel 1, Gemengd Dubbel 17+ 3e klasse
Frank Meijer (C)
Fiep van Velzen
Henk van Velzen
Titia Stolker
Tanja Schimmer
Wim Boensma

Zaterdagcompetitie

Hartel 1, Heren 17+ 2e klasse 
Marcel Grootveld (C)
Steven Recourt 
Jan Willem Mijnans 
Nico Breederland
Tim Lankhaar 
Bob de Jong 

Hartel 2, Heren 17+ 3e klasse 
Wouter Struijk (C)
Lennart Koudijzer 
Berry van Rossum 
Patrick Kuijper 
Remco Harmsen 
Paul Zoeter 

Hartel 3, Heren 17+ 3e klasse
Mark van Iddekinge (C)
Orlow Oosterhoff 
Sander Claessens
Jan-Willem Vonk 
Raimond van der Waag 
Michel v/d Waag 

Hartel 1, Heren 35+ 3e klasse 
Wim Boensma (C)
Marko Ouwens 
Huub Wisse  
Aad Smits  
Dick de Jong  
André van Noort 

Hartel 1, Heren Dubbel 17+ 3e klasse
Jan Koudijzer (C)
Marcel Rosbergen
Wim Muit
Joop Noordsij
Harry Verhulp
Maurice de Vos
Wim Edenburg  

Hartel 1, Dames Dubbel 17+ 1e klasse 

Ilse van Rossum (C)
Nienke Venema
Linda Zoeter 
Leonie v/d Logt 
Inge Haas

Hartel 1, Gemengd Dubbel 17+ 4e klasse
Ger de Bruijn (C)
Gerda de Bruijn 
Lia Verhulp 
Gina van der Hor
Henk Prinsen 
Jan Gouw 

Hartel 2, Gemengd dubbel 17+ 4e klasse 
Orlando Hardjodikromo (C)
Erik Bos 
Diolon van de Weijdeven 
Cora van Drongelen 
Saskia Bravenboer 

Hartel 1, Gemengd 17+ 3e klasse 
Gaby Hardjodikromo (C)
Stephanie Grootveld 
Melody Quak 
Michael Muit 
Jasper van der Waag 

Hartel 2, Gemengd 17+ 3e klasse 
Mariska Schijf (C)
Désiree van der Spoel 
Suzanne Rijkuiter 
Orlando Luidens 
Peter van der Heijden 

Hartel 3, Gemengd 17+ 4e klasse 
Elaine de Vos (C)
Carolien Alleblas 

Marco Tolenaars
Axel van den Berg 
Martin Ortgiess 
Martine Moonen 

zondagcompetitie

Hartel 1, gemengd 7e klasse
Tess Bastemeijer (C)
Bob Bastemeijer
Quinty Schutte
Bryan Sandifort
Mandy Hardjodikromo