Competitieteams senioren voorjaar 2018

Alle competitie-speelschema's vindt u bij https://mijnknltb.toernooi.nl/leagues
Daar dienen tevens de uitslagen te worden ingevuld.

Onze teams : 

Dinsdagcompetitie 

Dames dubbel 45+
Hartel 1, 4e klasse

Mieke van der Logt  (C)
Clazien Tchang
Wil van Es
Gina van der Hor
Tineke van Kranenburg

Dames dubbel 45+
Hartel 2, 4e klasse

Gerda de Bruijn (C)
Marrie van Rijst
Ina Broere
Sari Ris
Rita de Brij
Elly van Steenis

Vrijdagavondcompetitie

Heren dubbel 17+
Hartel 1, 2e klasse

Marcel Boertje (C)
Milko Meijer
Bert de Winter
Hans Mijnans
Walter Dornstedt
Peter Bellaard

Heren dubbel 17+
Hartel 2, 3e klasse 

Vincent Schijf (C)
Joeri Blaak
Orlando Luidens
Peter van der Heijden
Leon de Bruijn

Dames dubbel 17+
Hartel 1, hoofdklasse

Mirjam Meijer (C)
Mariëtte Bouman
Ilse Mijnans-Schouten
Anja Bussem
Ingrid Luteijn
Caroline v.d. Knijff

Dames dubbel 17+
Hartel 2, 4e klasse

Yvonne Spronk (C)
Kim Lagerwerf
Özlem Saginc
Natasja Metzelaar
Figen Guvenli
Sylvia Weber

Gemengd dubbel 17+
Hartel 1, 3e klasse

Frank Meijer (C)
Henk van Velzen
Fiep van Velzen
Charles Klee
Ebelina Klee
Tanja Schimmer
Titia Stolker

Gemengd dubbel 17+
Hartel 2, 3e klasse

Jurre de Wolf (C)
Kim de Wolf
Roeli Boers
Jennifer Kooy
Manuel vd Veen
Robin van 't Hoofd
Jordy van 't Hoofd


Zaterdagcompetitie

Heren 17+
Hartel 1, 1e klasse
Steven Recourt (C)
Tim Lankhaar
Nico Breederland
Marcel Grootveld
Bob de Jong
Jan-Willem Mijnans


Heren 17+
Hartel 2, 2e klasse
Remco Harmsen (C)
Wouter Struijk
Berry van Rossum
Paul Zoeter
Lennart Koudijzer

Heren 17+
Hartel 3, 2e klasse
Mark van Iddekinge (C)
Raimond vd waag
Orlow Oosterhoff
Kevin van Bodegom
Jan Willem Vonk
Michel van der Waag

Heren 17+
Hartel 4, 3e klasse
Dick de Jong (C)
Martijn Versteeg
Bryan van Steenis
Chris Kunkeler
André van Noort
Ralph Numeijer


Heren 35+
Hartel 1, 4e klasse
Jan Koudijzer (C)
Wim Muit
Marcel Rosbergen
Wim Edenburg
Joop Noordsij
Harry Verhulp

Dames 17+
Hartel 1, 1e klasse
Ilse van Rossum (C) 
Nienke Venema
Linda van Zwol
Korien den Dulk
Leonie van der Logt


Gemengd dubbel 45+
Hartel 1, 2e klasse
Ger de Bruijn (C)
Lia Verhulp
Gina van der Hor
Gerda de Bruijn
Henk Prinsen
Jan Gouw


Gemengd 17+
Hartel 1, 4e klasse
Gaby Hardjodikromo (C)
Stephanie Grootveld
Jasper van der Waag
Michael Muit


Gemengd 17+
Hartel 2, 4e klasse 
Mariska Schijf (C)
Desiree vd Spoel
Suzanne Rijkuiter
Yvonne van Arnhem
Orlando Luidens
Vincent Schijf
Peter vd Heijden

Gemengd 17+
Hartel 3, 5e klasse
Elaine de Vos (C)
Caroline Alleblas
Martine Moonen
Marco Tolenaars
Axel v.d. Berg
Martin Ortgiess

Gemengd 17+
Hartel 4, 5e klasse
Orlando Hardjodikromo (C)
Alex de Heer
Erik Bos
Saskia Bravenboer
Diolon van de Weijdeven
Cora van Drongelen

Heren dubbel 50+
Hartel 1, 2e klasse
Marko Ouwens (C)
Aad Smits
Huub Wisse
Wim Boensma

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

Clubhuis: 0181 - 612 909 / Wedstrijdleiding: 0181 - 506454

Tennispark 't Kleine Bos

Voorweg 2
3202 LC Spijkenisse
Nederland